Pasiūlymai ir nuolaidos

Pastoviai geri pasiūlymai

 

Pirkite
iškart

Sutaupykite laiko

 

Kokybės
garantija

Tik kokybiškos prekės

You have no items in your shopping cart.

Subtotal: 0,00 €

Taisymo darbų kainoraštis

INFORMACIJA APIE TAISOMĄ ĮRENGINĮ: Įveskite taisymo kvito numerį arba įrenginio IMEI kodą

JAU SUTAISĖME:

Fotoaparatų taisymas ir servisas Vilniuje

Fotoaparatų remontas

Nors šiandien įprasta naudotis išmaniuosiuose telefonuose esančiais fotoaparatais, nesunku pastebėti, kad pačios geriausios bei kokybiškiausios nuotraukos gali būti išgaunamos tik profesionaliais veidrodiniais DSLR fotoaparatais. Būtent todėl be šio įrenginio dažnas neįsivaizduoja savo kelionių, išvykų, svarbių akimirkų, asmeninių švenčių, o neretam jis tampa pagrindiniu darbo įrankiu. Ir nors statistinis vartotojas fotoaparato nenaudoja labai dažnai, reikia pastebėti, kad gedimai – neišvengiami.  Jei nedideles kompiuterio ar telefono problemas kartais galima pašalinti savarankiškai, tai fotoaparato remontas reikalauja ypač specifinių žinių. Būtent todėl geriausias sprendimas yra kreiptis į profesionalus – Telesferoje dirbančius išmaniuosius meistrus. Komandoje dirbantis meistras yra sukaupęs patirties nuo1997 metų. Be to, daug šios veiklos subtilybių jam perdavė ir jo tėvas, remontavęs foto techniką visą savo gyvenimą.

Ką siūlome?

Remontuojame įvairių rūšių bei gamintojų fotoaparatus:

 • sisteminius fotoaparatus – Olympus, Sony, Panasonic, Samsung, ir kt.;

 • kompaktinius fotoaparatus – Canon, Nikon, Pentax, Sony, FujiFilm, Kodak, Konica Minolta, Olympus ir kt.;

 • veidrodinius DSLR fotoaparatus ir objektyvus – Canon, Nikon, Pentax, Sony, FujiFilm, Kodak, Konica Minolta, Leica, Hasselblad, Olympus ir kt.;

 • senovinius, antikvarinius fotoaparatus.

Skaitmenines vaizdo kameras Canon, Sony, JVC, Panasonic, Samsung ir kt.

Ojektyvus Canon, Nikon, Leica, Sigma, Tamron, Tokina, Carl Zeiss ir kt.

Fototechnikos priedus: apšvietimo lempas, blykstes, įkroviklius ir kitus priedus.

Keičiame ir taisome LCD ekranėlius, mygtukus, užsklandos sistemas, matricas.

Perlituojame lizdus, daviklius, jungiklius ir kitas detales.

Rašome defektavimo aktus draudimo bendrovėms - dirbame su visomis draudimo bendrovėmis.

Nustatysime problemą, suderinsime, suremontuosime, jei reikia – išvalysime įrenginius nuo dulkių, smėlio, purvo, skysčių ar išsiliejusių baterijų, patarsime, kokie fototechnikos priedai labiausiai tiktų jūsų atveju.

Norite, kad jūsų fotoaparatas pakliūtų į geriausias rankas? Patikėkite jį mums.

Fotoaparatų remonto kainos

Kainos – visada aktualios ir svarbios. Fotoaparatų remonto kainos gali ženkliai skirtis, kadangi tai priklauso nuo daugybės kriterijų: problemos rūšies bei masto, įrenginio rūšies, papildomų sprendimų. Taip pat ne visada galima iš karto pasakyti, kiek laiko truks remontas – tik įvertinus problemą, galima pateikti preliminarią paslaugos teikimo trukmę. Siūlome susipažinti su preliminariomis paslaugų kainomis:

Sisteminių fotoaparatų remonto kainos:

Smėlio šalinimas ir valymas nuo 24 €.

Užrakto remontas nuo  27€.

Blykstės remontas nuo 24 €.

Drėgmės šalinimas ir valymas nuo 24 €.

Matricos valymas nuo 12 €.

Skaitmeninių analoginių fotoaparatų remonto kainos: 

Smėlio šalinimas ir valymas nuo  12 €.
Objektyvo remontas nuo 15 €.
Blykstės remontas nuo  15€.
Drėgmės šalinimas ir valymas nuo  12 €.
Matricos valymas nuo  15 €.

Veidrodinių DSLR fotoaparatų remontas: 

Smėlio šalinimas ir valymas nuo   29 €.
Užrakto remontas nuo 58 €.
Blykstės remontas nuo 27 €.
Drėgmės šalinimas ir valymas nuo   24 €.
Matricos valymas nuo 12 €.

Objektyvų remonto kaina:

Profilaktika nuo 24€

Smėlio šalinimas ir valymas nuo 28€

Drėgmės šalinimas ir valymas nuo 32€

Mechaninių pažeidimų šalinimas nuo 32€

Nurodytos darbų kainos - preliminarios.  Jos gali skirtis priklausomai nuo darbų sudėtingumo ir laiko sąnaudų. Į kainą nėra įskaičiuotos keičiamų detalių kainos.

Pažymime, kad visuomet vadovaujamės sąžiningumu ir garbės kodeksu. Pasitikėjimą sugriauti   - labai paprasta. Mūsų tikslas – išspręsti iškilusias problemas profesionaliai. Visuomet malonu matyti atliktu darbu patenkintą klientą, kuris rekomenduotų mūsų profesionalus savo draugams.

Paprastai darbus atliekame 2-3 darbo dienų laikotarpyje. Pagal susitarimą, darbus galime atlikti skubos tvarka. Jeigu reikia laukti keičiamų, užsakomų detalių - darbai gali užtrukti ir iki mėnesio. Atliktiems darbams suteikiame 3 mėn. garantiją.

Su kokiomis problemomis susiduriama dažniausiai?

Fotoaparatas yra vienas iš tų įrenginių, kuriam būdingi ypač įvairūs gedimai. Susipažinkite su dažniausiai pasitaikančių problemų sąrašu: nesuveikia blykstė; įrenginys nepažįsta atminties kortelės; prisikaupia dulkių, smėlio ar kitų nešvarumų; pernelyg greitai išsenka baterija; užrašų su klaidų pranešimais, atsiradimas; įrenginys skleidžia netinkamus garsus; nesufokusuojamas vaizdas; neveikia priedai, mechaniniai gedimai, neveikia valdymo mygtukai, davikliai. Kiekvienai problemai – vis kitoks sprendimas.  

Gedimai bus retesni, jei...

Pats vartotojas gali labai daug nuveikti vardan to, kad šio įrenginio gedimų pasitaikytų vis mažiau ir rečiau. Garantuodami tinkamą priežiūrą, galite išvengti daugybės problemų. Štai keletas patarimų:

 • saugokite įrenginį nuo dulkių ir smėlio (tai ypač aktualu tiems, kurie dažnai rengia fotosesijas pajūryje). Į fotoaparatų patekęs smėlis ir dulkės, gali sukelti labai rimtus gedimus, todėl nenaudojamą fotoaparatą būtinai įdėkite į dėklą ir jį užsekite!

 • venkite staigių temperatūros pokyčių – dėl jų įrenginyje atsiranda drėgmė, kuri gali nepataisomai sugadinti įrenginį, ypač žiemą keičiant aplinką (iš lauko į šildomą patalpą ir pan.);

 • reguliariai tikrinkite objektyvą – visus ant jo esančius nešvarumus valykite specialiomis priemonėmis;

 • vykdami į kelionę, įdėkite fotoaparatą į dėklą ir apsauginį maišelį. Tą patį padarykite ir tuo atveju, jei įrenginio ruošiatės nenaudoti ilgesnį laiko tarpą; atminkite, kad fotoaparato dirželis – turi ne estetinę, o apsauginę reikšmę, tad išnaudokite jį tinkamai. Fotografuodami visada užsidėkite dirželį ant rankos ar kabinkite ant kaklo – tai sumažins tikimybę, kad fotoaparatas išslys iš rankų;

 • įsigijote naują fotoaparatą? Tokiu atveju neskubėkite įamžinti gražių akimirkų, o atidžiai perskaitykite instrukciją ir rekomendacijas.

Na, o jei jūsų turimas fotoaparatas jau yra nebepataisomas ir ruošiatės įsigyti naują arba pirksite pirmąjį tokio pobūdžio įrenginį savo gyvenime, atkreipkite dėmesį į šiuos vertingus patarimus:

 • kompaktiniais fotoaparatais vadinami tie, kurie turi nekeičiamus objektyvus; veidrodiniai – turi keičiamus objektyvus;

 • jei nesate profesionalus fotografas, rinkitės mažesnius įrenginius – juos bus patogiau nešiotis;

 • atminkite, kad kaina yra glaudžiai susijusi su nuotraukų kokybe: kuo brangesnis įrenginys, tuo aukštesnės kokybės nuotraukų galite tikėtis.

Gyvenimas yra gražus, tad netingėkite, įamžinti kuo daugiau nuostabių jo akimirkų. O, kad tai daryti būtų paprasta ir malonu, tuo pasirūpinsime mes.