Algirdo g. 29, Vilnius. I–V 9 - 18 val., VI 10 – 15 val.
 

Pasiūlymai ir nuolaidos

 

Pirkite iš karto

 

Kokybės garantija

X
X
< Grįžti

Neturite prekių krepšelyje

Subtotal: 0,00 €

Kompiuterių taisymas Vilniuje

 

Kompiuterio valymas

 Nenustebinsime sakydami, kad kompiuteris – pagrindinis šių dienų pagalbininkas: juo ne tik dirbame, naudojame pramogaujant ar mokantis, bet ir pasitelkiame, kai reikia atlikti daugybę įprastinių procesų: apsipirkti, įsigyti bilietus į koncertą ar sumokėti už paslaugas. Nors šiandieniniai kompiuteriai yra ypač funkcionalūs ir atsparūs, o jų dizainas puikiai apgalvotas, tačiau, deja, gana dažnai vartotojai susiduria su įvairiais kompiuterių gedimais. Dažnai šie gedimai kyla dėl neatsargaus naudojimosi įrenginiu, tad tokiu atveju yra reikalingas kompiuterių taisymas.

 

Mūsų paslaugos:

 

Kompiuterių diagnostika

 

Diagnostika reikalinga, kad galėtume nustatyti tikslią gedimo priežastį, nes paprastai klientai nurodo tik pasekmes, vizualiai matomas problemas. Tik nuodugniai atlikę patikrą, galime įvardyti pagrindinę gedimo priežastį ir imtis jos pašalinimui reikalingų veiksmų.

 

• Kompiuterio gedimų šalinimas

 

Mes sakome, kad nėra tokio gedimo, kurio negalėtume pašalinti. Tačiau, tam tikrais atvejais kompiuterio taisymas nėra tikslingas, nes gedimo šalinimo darbai viršija pačio įrenginio vertę. Visuomet pateiksime jums galimus sprendimus ir objektyviai patarsime, kuris variantas konkrečiu atveju yra optimaliausias pasirinkimas.

 

• Operacinių sistemų diegimas

 

Kiekvienas kompiuteris turi operacinę sistemą, kuri reguliuoja optimalų kompiuterio veikimą. O tvarkinga ir neapkrauta operacinė sistema užtikrina sklandų kompiuterio darbą. Esant poreikiui, perrašome kompiuterio operacinę sistemą ir įrašome tvarkykles. Taip pat išsaugome vartotojo asmeninę informaciją.

 

• Kompiuterio virusų šalinimas

 

Kompiuterio virusai yra labai pavojingi. Jie gali pakenkti ne tik jūsų kompiuterio operacinei sistemai ar pačiam kompiuteriui, bet netgi nuskaityti asmeninę informaciją ir jums nežinant ją persiųsti tretiesiems asmenims. Norint apsisaugoti nuo virusų, visų pirma reikia atsargiai rinktis programas, kuriomis naudojatės. Antras svarbus dalykas – specialios apsauginės programos. Tačiau, kartais nutinka ir taip, kad šios priemonės nepadeda apsisaugoti nuo kenkėjiškų programėlių, todėl, jeigu jūs įtariate, kad jūsų kompiuteryje gali būti virusų, rekomenduojame kreiptis į specialistus. Mes galime identifikuoti virusus ir juos pašalinti, taip pat galime patarti, kaip nuo jų apsaugoti kompiuterį ateityje. O jūs ir vėl turėsite saugų bei sklandžiai veikiantį kompiuterį.

 

Ekranų keitimas ir remontas

 

Dėl neatsargaus naudojimosi ar kitų mechaninių pažeidimų, gana dažnai kompiuterio ekranas įskyla arba sudūžta. Tokiais atvejais reikia ekraną keisti ar taisyti. Įvertinsime jūsų kompiuterio ekrano būklę ir pagal tai parinksime geriausią sprendimą – kompiuterio ekrano remontą arba keitimą.

 

• Įvairūs mechaniniai pažeidimai

 

Kompiuterių baterijos dar nėra tokios pažangios, kad galėtume naudotis jomis be įkrovimo ilgą laiką. Kaip žinome, kompiuterių baterijos išlaiko pilną darbo krūvį nuo kelių minučių iki kelių valandų, todėl dažnai tenka kompiuterį krauti. Kuo dažniau įkišame ir ištraukiame pakrovėją į ir iš kompiuterio krovimo lizdo, tuo didesnė tikimybė jį pažeisti. Taip pat ir nuolatinis ekrano dalies lankstymas greitina lanksčiųjų jungčių susidėvėjimą, o kartais tampa ir lūžio priežastimi. Gana dažnai pažeidžiami ir klaviatūros mygtukai – nuo susidėvėjimo išlūžta jų mechanizmai. Susidūrę su bet kokiais mechaniniais gedimais, kreipkitės į mus, visada pasiūlysime kelis galimus taisymo variantus, o jūs galėsite išsirinkti tinkamiausią.  

 

• Profilaktinis dulkių išvalymas

 

Dulkės – nors ir labai mažos dalelės, tačiau besikaupdamos ilgainiui gali sutrikdyti kompiuterio veiklą. Nuo prisikaupusių dulkių kompiuterio dalys kaista, nebegali tinkamai veikti, tokiu būdu sukeliami rimti pažeidimai. Patariame reguliariai išvalyti dulkes iš kompiuterio. Jei turite žinių, galite tai padaryti ir patys, tačiau, jei norite paties patikimiausio rezultato – patikėkite savo kompiuterį mums.

   * Valymo bei termopastos keitimas stacionariam kompiuteriui - 10 € ; nešiojamam kompiuteriui - 20 €

Aplietų kompiuterių remontas bei valymas

 

Drėgmė – dar vienas kompiuterio gedimų kaltininkas, kuris kartais padaro nepataisomą žalą. Dažnai kompiuterį aplieja patys vartotojai – dirbdami juo geria įvairius gėrimus, tad šios problemos būtų galima išvengti stengiantis nelaikyti gėrimų arti įrenginio. Na, o jeigu jau įvyko pats blogiausias scenarijus, nedelsdami atjunkite įrenginį nuo maitinimo šaltinio ir išimkite bateriją bei vežkite kompiuterį specialistams. 

 

Profesionalumas, ilgametė patirtis, naujų technologijų pritaikymas garantuoja, kad taisymas bus atliktas patikimai ir kokybiškai.

 

Kainos

 

Iš anksto įvardyti tikslią kompiuterio taisymo kainą būtų sudėtinga, todėl iš pradžių atliekame įrangos diagnostiką. Kainą taip pat lemia daugybė įvairių veiksnių: kompiuterio modelis, gedimo rūšis ir kt. Tačiau jau pirmojo susitikimo metu galėsime apskaičiuoti apytikslią paslaugos kainą.

Kainos nustatymo diagnostika – nemokama!

 

Keletas patarimų

 

Daugumos kompiuterių gedimų galima išvengti užtikrinus tinkamą įrenginio priežiūrą. Siūlome keletą paprastų būdų, kaip tai padaryti:

 

• reguliariai  išvalykite dulkes,

• nešvarumams, esantiems ant kompiuterio paviršiaus, valyti naudokite tik specialiai tam skirtas priemones,

• saugokite kompiuterį nuo apliejimo skysčiais ir smūgių,

• pastebėję viruso požymius, nedelsdami kreipkitės į specialistus.