Algirdo g. 29, Vilnius. I–V 9 - 18 val., VI 10 – 15 val.
X
X
< Grįžti

Neturite prekių krepšelyje

Subtotal: 0,00 €
 

Pasiūlymai ir nuolaidos

 

Pirkite iš karto

 

Kokybės garantija

Mobilieji telefonai ir planšetės

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Tinklelis  Sąrašas 

          Ketinate įsigyti ar atsinaujinti mobilujį telefoną? Mūsų internetinėje parduotuvėje www.telesfera.lt galime pasiūlyti įvairius mobiliuosius telefonus: naujus, išmaniuosius įrenginius, mygtukinius telefonus, mažai naudotus telefono aparatus.
          Mygtukiniai telefonai - pigesni, lengvai valdomi. Juos dažniausiai įsigija vyresnio amžiaus žmonės. Tačiau vis dažniau mygtukinius telefonus įsigija ir jaunesni asmenys. Mygtukinis telefonas dažniausia būna pirmasis telefonas kurį tėvai nuperka vaikams. Galime pasiūlyti mygtukinius telefonus tokių gamintojų kaip Nokia, MyPhone. Turime didelį pasirinkimą mažai naudotų mygtukinių telefonų.
          Išmaniųjų telefonų siūlomų funkcinalumas lėmė, kad jie tapo būtinu komunikacijos, darbo ir pramogų įrenginiu. Tai įrenginys, kuris apjungia telefono, kameros, filmų ir muzikos grotuvo, interneto naršyklės bei žaidimų konsolės savybes. Mūsų parduotuvėje galima rinktis iš tokių gamintojų kaip Samsung, Huawei, Xiaomi, LG, Just5, Myphone. Taip pat galime pasiūlyti mažai naudotų išmaniųjų įrenginį.

          Todėl renkantis mobilųjų telefoną svarbiausia atsakyti į klausimą kokios funkcijos reikalingiausios telefone?