Algirdo g. 29, Vilnius. I–V 9 - 18 val., VI 10 – 15 val.
 

Pasiūlymai ir nuolaidos

 

Pirkite iš karto

 

Kokybės garantija

X
X
< Grįžti

Neturite prekių krepšelyje

Subtotal: 0,00 €

Telefonų servisas

Sutaisyta įrenginių:
Taisymo darbų kainoraštis
INFORMACIJA APIE TAISOMĄ ĮRENGINĮ:
Įveskite taisymo kvito numerį arba įrenginio IMEI kodą

Mobiliujų telefonų taisymas Vilniuje

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai toks įrenginys, be kurio jau neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti financines operacijas, naudotis elektroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo? Kreipkitės pagalbos į mus! 

 

Mobiliųjų telefonų taisymas Vilniuje, Telesferoje, yra pats geriausias pasirinkimas ne tik miesto gyventojams, bet ir svečiams, įmonėms bei visiems, kurie savo mobilaus telefono taisymą nori patikėti profesionaliems meistrams. Telesferos išmanieji meistrai atliks nemokamą jūsų mobilaus telefono diagnostiką ir pašalins visus gedimus! Čia taisomi visų gamintojų (APPLE, SAMSUNG, BLACKBERRY, ATC, MOTOROLA, NOKIA, SONY, HUAWEI, LG, MyPhone, ZTE, ASUS, ALCATEL, CAT, SAGEM, XIAOMI) telefonai. Jeigu turite sugedusį telefoną, kurio gamintojo tarp čia išvardintų nematote, vis tiek kreipkitės į mus – pasistengsime išspręsti problemą! Mes sakome, kad Telesfera – tai pats kokybiškiausias mobiliųjų telefonų taisykla Vilniuje!

Taisymų kainas galite rasti čia:

Apple Iphone taisymų kainoraštis;

Apple Ipad taisymų kainoraštis;

Xiaomi telefonų taisymo kainoraštis;

Huawei telefonų taisymo kainoraštis;

LG telefonų taisymo kainoraštis;

CAT telefonų taisymo kainoraštis;

Samsung Galaxy A serijos telefonų taisymo kainoraštis;

Samsung Galaxy J serijos telefonų taisymo kainoraštis;

Samsung Galaxy S serijos telefonų taisymo kainoraštis;

Samsung Galaxy Note serijos telefonų taisymo kainoraštis;

*Sąrašą su kitų gamintojų telefonų taisymo kainoraščiais dar papildysime.

Kodėl verta rinktis mus?

Sukauptos žinios ir ilgametė patirtis, aukščiausios kokybės įrankių bei įrangos (ultragarsinės vonelės, separatoriaus, mikroskopo, karšto oro litavimo stotelės, kompiuterio, lituoklio, maitinimo bloko, baterijų tęsterio) naudojimas užtikrina, kad bet koks jūsų mobilaus telefono gedimas bus pašalintas.

 

 

• ekranų (LCD) ir stiklų liečiamu paviršiumi keitimas ir klijavimas;

• baterijų keitimas;

• lituojamų detalių (krovimo bei USB jungčių) remontas ir keitimas;

• telefonų remontas po kontakto su įvairios kilmės skysčiais;

• mobiliųjų telefonų pritaikymas naudotis visų operatorių paslaugomis ("atrišimas");

• lietuviško meniu įdiegimas – galime įdiegti meniu jūsų pasirinkta kalba;

• programinių gedimų šalinimas;

• GPS navigacijų programinis remontas telefone;

• mechaninių gedimų šalinimas;

• mikrofono, garsiakalbio, krovimo lizdo gedimų šalinimas arba išvardintų detalių keitimas;

• ryšio sutrikimų bei ryšio gedimų taisymas;

• kitos kilmės gedimų šalinimas.

 

Iš aukščiau pateikto sąrašo matyti, kad mobiliųjų telefonų gedimai gali būti labai įvairūs. Kiekvienas gedimas reikalauja specifinių žinių bei veiksmų, todėl patariame – netaisykite mobiliojo įrenginio patys. To nerekomenduojame daryti dėl šių priežasčių:

• gali pritrūkti kompetencijos nustatyti tikslų gedimą;

• galite nežinoti, kokių veiksmų imtis norint jį pašalinti;

• galite pasirinkti netinkamus darbo metodus bei įrankius;

• jeigu priimsite netinkamus sprendimus, gali kilti rizika dar didesniems gedimams, kuriems pašalinti reikės dar daugiau laiko ir pinigų.

  

Mobiliųjų telefonų taisymas Vilniuje, Telesferoje – čia atliekami sudėtingi litavimo, ekranų stiklų klijavimo bei programiniai darbai, todėl mūsų paslaugomis naudojasi ir kiti mobiliųjų telefonų servisai bei mažiau įgūdžių turintys meistrai.

Visus darbus atliekame vietoje (detalių sandėlis – taip pat tose pačiose patalpose), todėl laiko sąnaudos, skaičiuojant nuo mobilaus telefono palikimo taisymui iki atsiėmimo, yra minimalios. Jei įrenginį teks palikti ilgesniam laikui, taisymo eigą galėsite stebėti mūsų puslapyje, paspaudę šią nuorodą: www.telesfera.lt/servisas.

Mes suprantame, kad kiekviena minutė, praleista be savo mobilaus telefono, gali būti jums nuostolinga, todėl ne tik stengiamės užtikrinti optimalų taisymo laiką, bet ir iš karto informuojame apie tai, kada galėsite atsiimti jau pataisytą įrenginį. Negalite be telefono delsti nė minutės? Ne bėda – nemokamai suteiksime pakaitinį telefoną.

 

Mes mylime savo darbą ir branginame kiekvieną klientą, tad užtikriname maksimalią pagalbą sprendžiant problemas bei šalinant gedimus. Atliktiems darbams suteikiama 30 dienų garantija.  Taisymui galimas siuntimas iš kitų miestų.