Algirdo g. 29, Vilnius. I–V 9 - 18 val., VI 10 – 15 val.
 

Pasiūlymai ir nuolaidos

 

Pirkite iš karto

 

Kokybės garantija

X
X
< Grįžti

Neturite prekių krepšelyje

Subtotal: 0,00 €

Apie mus

Telesfera Komanda        

Savo veiklą UAB „Leonas ir Ko“ pradėjo 2000 m. Buvome pirmojo ir didžiausio mobilaus ryšio operatoriaus OMNITEL atstovas Vilniaus mieste ir Pabradėje. Prekiavome mobiliaisias telefonais ir jų priedais, taip pat aptarnavome klientus vadovaudamiesi aukštais klientų aptarnavimo reikalavimais. Laikui bėgant plėtėme prekių asortimentą, pradėjome teikti naujas paslaugas: mobiliųjų įrenginių remontas, fototechnikos remontas, kompiuterių remontas ir kt. Atsirado poreikis plėstis, todėl sukūrėme prekinį ženklą TELESFERA ir įkūrėme internetinę parduotuvę www.telesfera.lt., kurioje prekiaujame mobiliais telefonais, jų priedais, planšetiniais kompiuteriais,  baterijomis ir kitais aksesuarais.

            2009 m. pradėjome naują veiklos etapą, pasirašėme sutartį su Valstybinę mokesčių inspekcija (VMI). Sukūrėme  papildomą internetinę parduotuvę www.konfiskuotosprekes.lt, kurioje prekiaujame prekėmis gautomis iš VMI. Prekės buvo perduotos mūsų įmonei realizavimui todėl parduodami jas mes prisidedame prie mūsų valstybės gerovės. Šioje parduotuvėje galima įsigyti elektros prekių, buitinės ir kompiuterinės technikos, mobiliuosius telefonus, garso ir vaizdo technikos, žvejybos reikmenų,  drabužių ir avalynės, gaminių iš tauriųjų metalų, brangakmenius, juvelyrinius ir gintaro gaminius. Asortimentas nuolat keičiasi, papildomas naujomis prekėmis.

            Ilgas įmonės gyvavimo laikotarpis, įgyta patirtis, atlikti darbai ir gauti įvertinimai leidžia klientui pasiūlyti gerą kokybės ir kainos santykį. Branginam klientus, jų laiką, todėl visada ieškome optimaliausių sprendimo būdų.

 

Kodėl verta pirkti pas mus:

  1. Platus prekių ir paslaugų pasirinkimas.

  2. Lengva rasti norimas prekes.

  3. Suteikiame informaciją gyvai internetu, telefonu, elekroniniu paštu.

  4. Mes tęsime savo pažadus ir kokybiškai atliekame savo darbą.

  5. Savo darbams suteikiame garantijas.

  6. Lankstūs ir patikimi atsiskaitymo būdai.

 

Kodėl verta pirkti internetu:

  1. Lengvas ir paprastas prekių užsakymas. Vos kelių mygtukų paspaudimu įsigysite Jums patikusias prekes,kurias pristatysime Jums asmeniškai į bet kurią Lietuvos vietovę arba į ES valstybės, kuriose galioja Lietuvos pašto siuntų draudimo paslaugos. Daugiau informacijos apie draudimą galima rasti čia : https://www.post.lt/lt/privatiems/siuntimas/laisku-ir-atviruku-siuntimas/pasto-korespondencijos-siuntu-i-uzsieni-tarifai

  2. Elektroninės parduotuvės pasiekiamumas 24 val. per parą.

  3. Grąžinimo garantija – netikusią prekę galite grąžinti per 14 d. pagal LR įstatymais nustatytą tvarką. Daugiau informacijos galima rasti: https://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038