Kaip pirkti?

Kaip pirkti internetu? Žingsniai, kaip tai padaryti

  

 1. Išsirinkite Jums patikusią prekę ir spauskite mygtuką „į krepšelį“. 
 2. Sistema Jus automatiškai perkels į „Krepšelio“ puslapį. Puslapyje galėsite rinktis:a) „tęsti apsipirkimą“ – sistema Jus sugrąžins į prieš tai buvusį puslapį, kur galėsite išsirinkti kitas Jums patikusias prekes ir įdėti jas į krepšelį;

  b) „išvalyti krepšelį“;

  c) „pradėti pirkimą“.

 3. Jeigų nusprendėte pradėtį pirkimą:a) suveskite nuolaidų kupono kodą jeigu jį turite ir spauskite mygtuką „pradėti pirkimą“.

  b) sistema Jus perkels į puslapį kuriame reikės suvesti: pirkėjo informaciją (reikia užpildyti visus laukus pažymėtus raudona žvaigždute), reikės pasirinkti pristatymo būdą, atsiskaitymo būdą, pasitikrinti prekes kurias išsirinkote. Suvedę visą reikalingą informaciją spauskite myktuką „užsakyti“.

   

 4. Pateksite į kitą puslapį kur galėsite pasirinkti banką ar kitą mokėjimo sistemą. 
 5. Pasirinkus apmokėjimą per banką pateksite į savo elektroninės bankininkystės puslapį, o pasirinkus kitą mokėjimo sistemą elektroninė parduotuvė suformuos mokėjimo kvitą, kurį galėsite išsisaugoti ar atsispausdinti.Atlikus apmokėjimą rekomenduojame parašyti elektroninį laišką mums (info@telesfera.lt), kad galėtumėm patikrintį mokėjimo gavimą. Gavus mokėjimą prekes išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
  * Netikusias prekes pirktas internetu galima grąžinti LR Seimo nustatyta tvarka. Daugiau informacijos galite rasti čia: http://www.vvtat.lt/d.u.k./598