Taisyklės

Taisyklės:

 1. Pirkimo–pardavimo sandoriams atliekamiems Telefesra.lt taikomos LR teisės aktų nuostatos. Pirkimo–pardavimo sandoris Telesfera.lt sistemoje laikomas sudarytu iš Telesfera.lt pusės kai kliento užsakymas yra patvirtinamas ir gaunamas jo apmokėjimas.
 2. Klientas atsako už pirkimo metu pateiktų duomenų teisingumą.
 3. Telesfera.lt kolektyvas įsipareigoja neperduoti registracijos metu pateiktos konfidencialios informacijos trečiosioms šalims.
 4. Šioje internetinėje parduotuvėje teisę įsigyti siūlomas prekes turi:
  1. fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų;
  2. jaunesni nei 18 metų amžiaus asmenys, turintys tėvų ar globėjų sutikimą;
  3. juridiniai asmenys.

5. Klientas, pirkdamas prekes patvirtina, kad yra susipažinęs su prekių grąžinimo taisyklėmis bei garantijomis.

 

 

Griežtai draudžiama:

 1. Kopijuoti, naudoti, platinti, atkurti puslapyje esančią informaciją ar jos turinį be raštiško svetainės savininko sutikimo, o taip pat naudoti kompiuterines programas, galinčias pakenkti šios internetinės svetainės darbui ar kitais veiksmais trikdyti šios interneto svetainės veiklą.
 2. Nurodant savo duomenis būtina naudoti lietuviškas raides, o vardų, pavardžių, vietovių pavadinimai privalo prasidėti didžiąja raide. Taip pat reikia pateikti tikslų gyvenamosios vietos adresą – tai reikalinga ne tik pristatant prekes, bet ir formuojant sąskaitą.

Turime teisę:

1. Koreguoti puslapyje esančią informaciją; atsiradus naujiems www.telesfera.lt svetainės taisyklių punktams, jie įsigalioja iškart po jų paskelbimo.

2. Riboti klientų, nesilaikančių šių taisyklių, galimybes naudotis šia svetaine.

3. Asmenis, nesilaikančius šių taisyklių ar vykdančius kenkėjišką veiklą, patraukti teisinėn atsakomybėn.

 

Prekių kiekiai yra riboti.