Atverčiamas dėklas Nokia 230 “Smart Magnet” juodas

8.90  su PVM

Produkto kodas: 8596

Prekės kaina galioja tik perkant internetu

Aukštos kokybės plonas Smart Magnet Nokia 230 atverčiamas dėklas yra su lengvu magnetiniu fiksavimu ir nenaudoja jokių užsegimų. Vientisas langelių raštas yra ne tik gražaus dizaino, bet ir įbrėžimams atsparus. Išmanusis magnetinis uždarymas su paslėptais magnetais užtikrina greitą ir paprastą išmanaus telefono naudojimą. Šis, Nokia 230, atverčiamas dėklas taip pat turi sulankstomą stovo funkciją ir kišenę mokėjimo kortelėms. Šviesus, plonas, spalvingas ir modernus dėklas tuo pačiu užtikrinantis gerą apsauga nuo įvairių galimų pažeidimų.

Nokia 230 Atverčiamas dėklas "Smart Magnet" juodas- Į šoną atverčiamas telefono dėklas. 

– Dėklas puikiai apsaugos jūsų telefoną nuo smūgių ar įbrėžimų. Vidinė atverčiama dalis padengta švelnia, minkšta medžiaga, kad apsaugotų telefono ekraną.
– Magnetinis dėklo užraktas.
– Telefonas fiksuojamas silikoniniame, specialiai pristakytame kiekvienam modeliui rėmelyje.
– Specialios išpjovos pritaikytos aprašyme minimam telefono modeliui. Pakrovimo lizdui, ausinių jungčiai, garsiakalbiams ir kamerai.

*Nuotraukos yra informacinio pobūdžio, visi dėklai tiksliai parenkami ir pritaikomi pagal telefono modelį. Produktų spalvos nuotraukose gali šiek tiek skirtis nuo realių spalvų.

Mūsų salone ir internetinėje parduotuvėje rasite platų šių prekių pasirinkimą.

Neradote tai ko ieškojote, susisiekite su mumis tel. +37066005555 arba el.paštu: info@telesfera.lt

Turime