Atverčiamas odinis dėklas Samsung S10e Buffalo rudas

8.90  su PVM

Produkto kodas: 3097

Prekės kaina galioja tik perkant internetu

 Aukštos kokybės Samsung S10e Buffalo atverčiamas odinis dėklas yra su lengvu magnetiniu fiksavimu ir nenaudoja jokių užsegimų. Vientisas langelių raštas yra ne tik gražaus dizaino, bet ir įbrėžimams atsparus. Išmanusis magnetinis uždarymas su paslėptais magnetais užtikrina greitą ir paprastą išmanaus telefono naudojimą.

Šis, Samsung S10e Buffalo, atverčiamas odinis dėklas taip pat turi sulankstomą stovo funkciją ir kišenę mokėjimo kortelėms. Šviesus, plonas, spalvingas ir modernus dėklas tuo pačiu užtikrinantis gerą apsauga nuo įvairių galimų pažeidimų.

Samsung S10e Buffalo atverčiamas odinis dėklas rudos spalvos

– Į šoną atverčiamas telefono dėklas. 
– Dėklas puikiai apsaugos jūsų telefoną nuo smūgių ar įbrėžimų. Vidinė atverčiama dalis padengta švelnia, minkšta medžiaga, kad apsaugotų telefono ekraną.
– Magnetinis dėklo užraktas.
– Telefonas fiksuojamas silikoniniame, specialiai pristakytame kiekvienam modeliui rėmelyje.
– Specialios išpjovos pritaikytos aprašyme minimam telefono modeliui. Pakrovimo lizdui, ausinių jungčiai, garsiakalbiams ir kamerai.

*Nuotraukos yra informacinio pobūdžio, visi dėklai tiksliai parenkami ir pritaikomi pagal telefono modelį. Produktų spalvos nuotraukose gali šiek tiek skirtis nuo realių spalvų.

Mūsų salone ir internetinėje parduotuvėje rasite platų šių prekių pasirinkimą.

Neradote tai ko ieškojote, susisiekite su mumis tel. +37066005555 arba el.paštu: info@telesfera.lt

Turime